top of page

Tasuta webinar “ 5 nippi tervislikumaks suveks”
Kas Sulle tundub, et suvi teeb paksuks?

⛔️ Ootad mõnusat grilliõhtut sõpradega kuid samas kardad juba ette, et hommikul on ülesöömise tõttu jälle halb olla? 

⛔️ Tahaksid hommikul värskena ärgata aga tead, et ei suuda niikuinii külas pakutavale veinile ja õllele ei öelda? 

⛔️ Võitled iga päev tahtejõuga asjade vastu, mille üle Sul ei tundu enam ammu kontrolli olevat ja koged ikka ja jälle sama läbikukkumise tunnet?

Sa pole üksi! Registreeri end webinarile siin:

registreerides nõustud saama minult sinu poolt sisestatud meiliaadressile e- kirju.

Võtame ette teemad, mis puudutavad lisaks Sinule ka paljusid teisi: 

✅ Miks me kipume üle sööma ja liiga palju alkoholi jooma? 

✅ Mis on hea enesetunde saladus? 

✅ Kuidas saame grilliõhtul kõhu kenasti täis nii, et ei pea samal ajal süümepiinadega võitlema?

✅ Kuidas on selle kõigega seotud Sinu emotsionaalne seisund ja lapsepõlvekogemused?

Kohtume kolmapäeval, 12 juunil kell 19 Zoomis

🍀Webinaril saad vastused eespool esitatud küsimustele ja julgen ka lubada, et vähemalt ühe uue vaatenurga toitumisele ja elustiilile laiemalt!

🎁 Boonusena jagan Sulle 5 nippi, mida saaks hakata rakendama koheselt, et luua see suvi enda ja oma enesetunde jaoks teisiti!

Ootan meie kohtumist elevusega! 
coach Harri

registreerides nõustud saama minult sinu poolt sisestatud meiliaadressile e- kirju.

5 nippi tervislikumaks suveks  (Facebook Post).png

Harri Parker

health coach ja elustiili insener

Tervise parandamise mõtteid hakkasin mõlgutama alates 2014. aastast, mil lõpetasin oma magistriõpingud cum laude ja osalesin meie riigi presidendi vastuvõtul. Fotot vaadates sain aru, et olin end käest lasknud. Mäletan veel, kuidas gümnaasiumis olin üsna heas vormis ja tugev kuid tol hetkel oli treenimine juba vaevaline sest ma ei suutnud seda nautida. Siis öeldi mulle, et peaksin keskenduma toidule, mitte jõusaalile. Pärast seda õnnestus mul mõned kilod kaotada, kuid kaal kõikus pidevalt. Kuna ma ei nautinud piiranguid, langesin tihti ülesöömisesse ja võtsin kõik kaotatud kilod tagasi.

 20. jaanuaril 2020 otsustasin läbi Eric Edmeadesi loodud WILDFIT programmi alustada tervisliku eluviisiga uuelt leheküljelt ja see oli üks parimaid otsuseid, mille elus teinud olen. Juba esimese kahe nädala jooksul tegin hämmastavaid muutusi oma mõttemaailmas. Kolme kuuga vabanesin 9 kilost ja keharasva protsent langes 5%. Olin üllatunud, kui palju elustiili muutmine mu keha ja meelt parandas. Igaühel on oma teekond. Minu oma viis mind tervema keha ja mõtteviisini. Ma olen õnnelikum kui kunagi varem ja lõpuks suutsin maailma näha värvilisena, mitte must-valgena nagu varem. Lisaks õppisin ma kokkama- nimelt alustasin oma teekonda ilma korraliku kokkamisoskuseta ja lõpetasin mõned kuud hiljem nautides aega köögis. 

Palju aastaid minu elust on mind saatnud depressioon ja enesetapumõtted. Sain selgelt aru, et vajan oma ellu muutust. Tahtsin tagada, et mu keha ei anna alla, kuna mul oli veel kalleid inimesi, kelle jaoks soovisin olemas olema. Muutusi tehes avastasin, kui palju oleneb meie mõtlemisest ja elustiiliprogrammilt saadud tööriistade abil suutsin ma august välja ronida ja kosmosesse tõusta.

Ma olin lõpuks tõeliselt õnnelik ja järgmine loogiline samm oli WILDFIT coachiks õppimine, et ka teistele neid suurepäraseid võimalusi edasi anda. 

Tänaseks olen aktiivselt tervisecoachina tegutsenud juba 3,5 aastat ja naudin seda rolli täiel rinnal, minu juhendamisel on WILDFIT teekonna läbinud juba üle 200 kliendi.

bottom of page