top of page
HarLii teenused 2024 (3).png

HarLii inspiratsioonivestlus 

☀️HarLii- kes me oleme?

Inspiratsioonivestlus on Sulle, kui oled mõnes eluvaldkonnas toppama jäänud ja ei suuda ise lahendust välja mõelda. Olgu selleks ettevõtlus, paarisuhe, igapäevaelu küsimused, elu mõtte otsimine või mistahes muu teema- inspiratsioonivestlus kahe coachiga saab olla abiks lahendusele lähemale liikumisel.

  • Harri on WILDFIT elustiiliprogrammi Master Coach ja mehaanikainsener, kes teinud läbi toitumise ja elustiili muutmise pöörde depressioonist ja enesetapumõtetest õnneliku eluni. Lisaks on Harri osav tehnokratt IT valdkonnas, kes leiab lahendused igale probleemile ja oskab taltsutada ka kõige põikpäisema äpi! 

  • Liisi on sertifitseeritud holistiline muutuste coach ning turundaja, kelle südame kutseks coachina on inimeste toetamine suurte muutuste teekonnal ja keda turunduse vallas sütitavad eelkõige turundusplaanide loomise ja igaühe isikliku "miksi" väljaselgitamise teemad ning energeetilise turunduse võimalused. Lisaks on Liisi ka podcasti Julgus Valida Muutust looja ja saatejuht.

☀️Mida kliendid on meie kohta öelnud

  • Meie ühine ruum on alati nii soe ja hoitud, et igaühel on seal lihtne tunda end turvaliselt ja olla tema ise, koos kõikide oma murede ja rõõmudega.

  • Meie silmasära ja oskus peegelda ja ruumi hoida on see, mis inspireerib ja lubab tekkida ruumil, mis vajalik uute ideede sünniks ja lahenduste märkamiseks.

bottom of page